Младите дракони биха Устрем с 5:2 Вторият отбор на Дунав (Русе) спечели у дома

...

Дубълът на Дунав взе първа победа в Трета лига

Младите „ дракони " биха Устрем с 5:2

Вторият тим на Дунав (Русе) завоюва вкъщи с 5:2 против Устрем (Дончево). Двубоят е от осмия кръг на Североизточната Трета лига. Започналият за първи път като титуляр Кристиан Данаилов се отличи с хеттрик за първия триумф на младите „ дракони “ в мъжкия футбол, написа.

Той опъна на два пъти противниковата мрежа единствено за 180 секунди в началния четвърт час. Виктор Христов върна интригата с попадението си в 34-ата минута. Десетина минути след почивката, Данаилов осъществя за трети път. Николай Илиев обаче направи 3:2 в средата на втората част.

В оставащото време селекцията на треньора Ивайло Кирилов осъществя още два пъти, посредством влезлия като запаса Йоан Александров и капитана Кристиян Господинов. Гостите път уцелиха два пъти гредите. Освен успеха, юношеската групировка на Дунав се понрави с игра на висока скорост, голямо предпочитание и себераздаване.
Източник: dunavmost.com